Tajemnica Ojca Pio

Każdy kiedyś spotkał się, chociaż raz w życiu, z informacjami dotyczącymi osoby Ojca Pio. Niesamowity zakonnik, który przeszedł długą i trudną drogę, by zostać świętym.
Przepiękne, realistyczne losy zostały ujęte w filmie „Tajemnica Ojca Pio”, który niebawem wchodzi do kin. Termin przypada na datę 15 sierpień 2019.
Co można zobaczyć? Rozmowy z Ojcem Pio, nigdy niepublikowane nagrania. Dotychczas nieznane fakty zostaną przedstawione światu. Twórcy mieli niepowtarzalną możliwość wejścia na dwa tygodnie do klasztoru kapucynów w San Giovanni Rotondo. W tym miejscu zakonnik mieszkał, gdzie pozostało ogromne archiwum pamiątek.

Czas na przeżycia duchowe

Wielkie cierpienie, dotkliwe oszczerstwa i pomówienia, niedowierzanie sprawiły, że Ojciec Pio to jeden z największych świętych kościoła. Wisienką na torcie w tym poruszającym filmie są bardzo cenne materiały, które udokumentowały niedawną ekshumację ciała.
Film na pewno godny uwagi, zapierający dech w piersiach. Każdy katolik i nie tylko powinien wybrać się na seans, by znów usłyszeć głos oraz ujrzeć prowadzone rozmowy z Ojcem Pio. Osoba ciesząca się wielką sławą, a jednocześnie skromna, obdarzona stygmatami, które niosły wiele cierpienia.